BALÍČKY
NEWMANSCHOOL
Výuka lyžování v malých skupinkách pro děti od 4 do 7 let. Učení a zábava v jednom! Zaručujeme zlepšení lyžařských schopností a zábavný čas strávený s dětmi.
Skupinová výuka v malém počtu dětí je skvělou formou učení, snoubí se v ní individuální přístup instruktorů a zážitek ze zábavně stráveného času s vrstevníky. Cenově vycházejí tyto kurzy výhodněji než individuální lekce, ale na své kvalitě neztrácejí, naopak – děti dělají stejné pokroky a navíc zažívají zábavu s vrstevníky a navzájem se motivují.

Skupinky tvoří 2- 5 dětí rozdělených dle dovedností. Naše lyžařské balíčky jsou vhodné pro začátečníky i pokročilé lyžaře od 4 do 7 let. Nedokáže vaše ratolest samostatně lyžovat, nebo už zvládá zastavení a otočení na lyžích? Lekce přizpůsobujeme pro všechny.

Jedna lekce lyžování trvá 100 minut. Díky individuálnímu přístupu instruktorů děti dělají velké pokroky, zároveň se s ostatními dětmi skvěle baví. Věříme, že sport není jen o drilu a výkonech, ale o přiměřeném zlepšování se a především o zábavě.

V ceně kurzu, který zahrnuje dvě lekce, je kromě služeb zkušeného instruktora také skipass, svačinka a medaile, které dostanou děti na závěr kurzu.

DŮLEŽITÉ INFORMACE

V ceně:

Lektor pro skupinu dětí o počtu 3-5 (dle výkonnosti)

Skipass

Svačinka formou čaje a tyčinky

Medaile

Kapacita: 35

Za poplatek 400 korun je možné zapůjčit si veškeré lyžařské vybavení (helma, lyžáky, lyže).

Druhy kurzů:

Kurz, pro děti 4-5 let začátečníci (samostatně neovládá lyže)

Kurz, pro děti 6-7 let začátečníci (samostatně neovládá lyže)

Kurz, pro děti 4-5 let středně pokročilí (samostatně zastavím, zatočím)

Kurz, pro děti 6-7 let středně pokročilí (samostatně zastavím, zatočím)

Časy kurzů:

Sobota 13.10 – 14.50 hodin

Neděle 10.10 – 11.50 hodin

Cena jednoho balíčku, který obsahuje 2 lekce po 100 min je 1700 Kč.