LETNÍ AKTIVITY
NEWMANSCHOOL
Nechte se pohltit létem se sportovní školou Newman School. Vyzkoušejte si koloběžky, Nerf arénu nebo cvičení pod širým nebem. To vše a mnoho dalšího můžete zažít na jednom místě.
DSC_0070
DSC_0059
VÝLETY NA KOLOBĚŽKÁCH
Dříve zábava pro děti, dnes sport pro každého. Koloběžka je ideální způsob přepravy – dostane vás rychle z bodu A do bodu B, přitom můžete kdykoliv zastavit a koloběžku přenést. A co teprve skupinové výlety! Ty pořádáme po okolí pod vedením našich zkušených instruktorů. Společně s nimi a partou sportovců projedete nová místa, poznáte kus přírody, a hlavně si dáte pořádně do těla.
Nejoblíbenější trasou je výlet z Resortu Hrubá voda do Olomouce. Cesta vede po zpěvných cestách za mírného klesání až do Olomouce.
BIKE
Po místních lesních cestách najedeme ročně v Newman School přes 2000 kilometrů. Pořádáme víkendové tábory i celé dovolené na kolech. Účastnit se jich mohou jak jednotlivci, tak rodiny s dětmi. Výlety na kolech vedou zkušení instruktoři s letitými zkušenostmi.
Víkendové tábory soustředíme na vypilování techniky jízdy v terénu a na bezpečnost při jízdě na kolech. Děti učíme základní pravidla silničního provozu, aby věděly, jak se na cestách chovat. Vyrazit s námi mohou i zkušení bikeři, kteří zkrátka chtějí poznat nová místa a pořádně šlápnout do pedálů.
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
IMG_20190808_090206
IMG-20190714-WA0016
IMG-20190712-WA0019
INLINE BRUSLENÍ
Naše kurzy jsou jedničkou na trhu, každou lekci vede profesionální instruktor s letitými zkušenostmi. Učíme děti i dospělé. S námi zvládnete vše – od základní techniky bruslení a brzdění, až po jízdu na trekových bruslích.
V Newman School věříme, že sport má především bavit. Není o špičkových výkonech a o drilu. Proto vedeme naše lekce zábavnou a originální formou. Neučíme jen konkrétní sport, ale také pomáháme našim klientům zbavit se strachu a ostychu. Výuka začátečníků probíhá na plochách Resortu Hrubá Voda. Pokročilí jezdci si mohou užít výuku na nedaleké cyklostezce.
VÝUKA JÍZDY NA LONGBOARDECH A PENNYBOARDECH
Sport, včetně jízdy na longboardu či pennyboardu, není o špičkových výkonech ani o drilu. Sport by měl především bavit. Proto vedeme naše sportovní lekce zábavnou a originální formou. Ke klientům přistupujeme individuálně, dle jejich zkušeností a dovedností.
IMG-20170721-WA0020
IMG-20190712-WA0010
IMG-20190723-WA0033
IMG-20190723-WA0029
NERF GAME/ARCHERY GAME
Pro děti i dospělé máme v Resortu Hrubá Voda připraveny NERF aktivity s měkkými pěnovými náboji. Součástí programu je tréninková střelba, zásady práce s vybavením, vysvětlení pravidel hry, jednotlivých scénářů a samozřejmě samotná hra. Vše je bezpečné, zásah pěnovým nábojem nebolí ani neubližuje. ARCHERY GAME je vhodná aktivita pro starší děti a dospělé. Hra spojující lukostřelbu s principy hry paintball. Archery game je bezpečná a zábavná hra trénující spolupráci mezi dětmi, koordinaci pohybů a orientaci v prostoru. Výhodou je, že na rozdíl od paintballu archery game nebolí.