SLUŽBY PRO ŠKOLY
NEWMANSCHOOL
Jedna z našich specialit jsou sportovní programy pro mateřské, základní a střední školy. Programy zajišťujeme během celého roku. Kombinací skvělého zázemí areálu a služeb sportovní školy Newman School vznikly ideální podmínky pro školy v přírodě, školní výlety, adaptační či sportovně-turistické pobyty. Stačí si jen vybrat z naší široké nabídky, zbytek už nechejte na nás. Dopravu, ubytování i stravu zařídíme dle vašich představ.
LYŽAŘSKÉ KURZY MŠ A ZŠ

Kurzy si kladou za cíl zábavnou formou děti naučit základní lyžařské/snowboardové dovednosti, popř. jejich rozvoj. Dále vzbudit zájem dětí o lyžování/snowboarding a vytvořit pozitivní vztah k zimním aktivitám. Kurz je veden skupinovou formou a je svým obsahem přizpůsoben věku a dovednostem dětí.
Kurzy jsou vhodné pro úplné začátečníky i pro zkušenější lyžaře/snowboarďáky. Výuka je obohacena o řadu her a didaktických pomůcek.
Na kurz je možné zapůjčit vybavení na daný kurz nebo i celou sezónu.

newman_zima_fotka
photo_zim_6
DSC_0874
DSC_0221
ŠKOLY V PŘÍRODĚ PRO MŠ A ZŠ
Program škol v přírodě je nabitý sportem, hrami, soutěžemi a řadou dalších aktivit. Naším cílem  je zajímavý a zábavný program se spoustou zábavy, dobrodružstvím a pohodových chvil, které si děti pamatují celý život. Nejdůležitější je pro nás dětský úsměv a smích. Do své školy v přírodě můžete zařadit i netradiční aktivity, jako je archery game, koloběžky, nízké lanové překážky a spoustu dalších činností.
ŠKOLNÍ VÝLETY PRO MŠ A ZŠ
Školní výlety jsou skvělý způsob, jak ozvláštnit dětem školní docházku na konci školního roku, na začátku školního roku, ale také v jeho průběhu. Každý z programů představuje pro skupinku dětí výzvu, kterou musí společnými silami překonat. Učí se tak pracovat v kolektivu, komunikovat a navazovat či upevňovat přátelství na jednotlivých staveništích.  Délka programu školních výletů je od 2,5 hodin do 5 hodin, dle výběru tématu a požadavků vaší školy. Programy je možné obohatit o archery game, koloběžky, nízké lanové překážky a spoustu dalších činností.
DSC_0211
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
DSC_9425
DSC_9433
ADAPTAČNÍ POBYTY PRO ZŠ I SŠ
Adaptační pobyty jsou vhodné pro budování přátelských vazeb mezi žáky, jež se neznají nebo naopak utužovat vztahy mezi již vytvořeným přátelstvím. V kolektivu se díky adaptačním kurzům tvoří pevná přátelská pouta, spolupráce, vzájemná komunikace a společné vzpomínky. Adaptační pobyty jsou vhodné pro žáky základních i středních škol. Délka pobytu se pohybuje mezi 1-5 dny. Do programu můžete zařadit i netradiční aktivity, jako je archery game, koloběžky, nízké lanové překážky a spoustu dalších činností.
SPORTOVNĚ – TURISTICKÉ (CYKLO) POBYTY PRO ZŠ I SŠ
Sportovně – turistické (cyklo) výlety a pobyty pro žáky 2. stupně ZŠ a studenty SŠ jsou hlavně o společných chvílích a skvělých zážitcích. Naše „turisťáky“ a „cykláky“ jsou plné sportu, zážitků, her a skvělých aktivit po celý den. Sportovně – turistický pobyt s námi, to je školní parta, výlety za přírodními i kulturními zajímavostmi, bikové traily, základy horské cyklistiky, hodně her a zábavy, poznávání přírody, sebe samotného i druhých … ale i nohy plné svalů ze šlapání na kole, bloudění s mapou i bez mapy, večery u ohně s kytarou, humorné převleky a scénky, bájné historky, cyklostezky a to vše v přírodě.
IMG_20190808_090206
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
DSC_0086. - kopie
TEAMBUILDING PRO PEDAGOGICKÝ SBOR
Teambuilding pro pedagogický sbor je jednou z našich specialit, při které se zaměřujeme na posílení kolektivního ducha a věnujeme se budování pozitivních vztahů mezi spolupracovníky. Do programu řadíme i aktivity, které rozšiřují znalosti v oblasti volnočasové pedagogiky. V rámci těchto aktivit učitelům představíme i nové netradiční sporty. V zimním období se specializujeme na praktické školení výuky lyžování a snowboardingu. V rámci našich seminářů mohou učitelé získat i akreditovaný kurz MŠMT instruktora lyžování. Součástí všech programů jsou wellness procedury.