ZIMNÍ AKTIVITY
NEWMANSCHOOL
Program výuky upravují zkušení instruktoři na míru klientovi a kromě techniky lyžování a snowboardingu učí své svěřence také porazit strach a stres při prvních pokusech na lyžích či prkně. Lekce vedou zábavnou a originální formou. Věří, že sport není o drilu a špičkových výkonech, ale měl by především bavit.

Sport není o špičkových výkonech ani o drilu.

Sport by měl především bavit.

Proto vedeme naše sportovní lekce zábavnou a originální formou. Klienty neučíme jen konkrétní sport, ale pomáháme jim zbavit se strachu a odbourat stres. Při sportování je pocit bezpečí a jistoty stejně důležitý jako samotná technika. Instruktoři Newman School nejsou jen profesionálové a učitelé, ale i parťáci na sport, kterým mohou klienti věřit a spolehnout se na ně.
Newman School dnes patří k největším sportovním školám v Česku. Na jejím začátku v roce 2007 stálo několik přátel, kteří se rozhodli, že budou radost z pohybu a zkušenosti předávat dál. Postupně se rozrostl nejen náš tým, ale i pobočky. V roce 2009 jsme nabídku rozšířili o letní akce, které pořádáme i v zahraničí. Naši profesionalitu podtrhl v roce 2011 vstup do Českého svazu lyžařských škol, kde členové Newman School aktivně působí v lektorských sborech.
Telefonní číslo na pobočku
+420 587 571 407
+420 773 635 382
Newman School pro Vás připravil licenční kurzy na Hrubé Vodě pro školy a školská zařízení, přičemž oba jsou akreditovány MŠMT pod záštitou ČSLŠ. Jedná se o kurz INSTRUKTORA ZÁKLADNÍHO LYŽOVÁNÍ a KURZ ASISTENTA INSTRUKTORA LYŽOVÁNÍ.
Výsledná licence „Instruktor základního lyžování je akceptována ve všech lyžařských školách působících na území ČR.

Naše vzdělání navazuje na mezinárodní vzdělání IVSI a je pod záštitou a akreditací Českého svazu lyžařských škol.

newmanschool

GALERIE