WELLNESS POBYTY
HLUBOKÝ DVŮR
Wellness hotel Hluboký dvůr nabízí cenově zvýhodněné wellness pobyty pro dva plné relaxace. Pro ubytované hosty vstup do saunového světa s 5 typy saun, parních lázní a whirlpoolem s obřím akváriem vždy v ceně wellness pobytu.

STORNO PODMÍNKY

STORNO PODMÍNKY pro FYZICKÉ OSOBY

 

1) OBJEDNÁVKA

Hotel přijímá pouze písemné objednávky, a to buď přes elektronický formulář, e-mailem nebo korespondenčním dopisem.

2) STORNO

Storno poplatky se vztahují pouze na potvrzené písemné objednávky (e-mail, formulář, dopis).

Storno poplatek se počítá z celkové výše objednávky, nikoliv z výše zálohové platby.

 1. Storno musí klient provést písemně (e-mail, dopis) a hotel je povinen klienta také písemně upozornit o přijetí storna (e-mail, dopis).
 2. Storno pobytu více jak 30 dní před začátkem akce – bez poplatku
 3. Storno pobytu 29 – 14 dní před začátkem akce – poplatek ve výši 25 %
 4. Storno pobytu 13 – 8 dní před začátkem akce – poplatek ve výši 50 %
 5. Storno pobytu 7 – 1 dní před začátkem akce – poplatek ve výši 80 %
 6. V případě, že klient nedorazí a neobsadí předem objednanou kapacitu do 24 hodin od rezervovaného pobytu, účtuje hotel storno poplatek 100 % z ceny objednávky a pobyt ruší.

Další podmínky

 1. V případě zrušení pobytu, u kterého byla již provedena zálohová platba a dle storno podmínek je výše zaplacené zálohy vyšší než samotné storno z celkové částky, Wellness hotel Hluboký dvůr vrací klientovi zpět částku převyšující storno.

 

PLATEBNÍ PODMÍNKY

 1. Záloha na ubytování
 • Hotel ubytovává hosta, který zaplatil zálohovou platbu ve výši 50 % z celkové částky dle jeho objednávky, přičemž platbu musí host provést dle data splatnosti uvedeného na zálohové faktuře, kterou obdrží emailem od recepce.
 • Zálohová platba není vyžadována pouze v případě pobytů rezervovaných 5 a méně
  dnů před příjezdem hosta. V takovém případě probíhá platba v plné výši
  při odjezdu hosta na recepci Wellness hotelu Hluboký dvůr.
 • Při urgentních případech, kdy klient tvrdí, že platba již proběhla, ale částka stále není na účtu Wellness hotelu Hluboký dvůr, pošle klient na recepci Wellness hotelu Hluboký dvůr emailem kopii výpisu z účtu, která potvrzuje odeslání částky ve prospěch účtu Wellness hotel Hluboký dvůr (ve výši odpovídající zálohové platbě dle objednávky klienta).
 • Na recepci Wellness hotelu Hluboký dvůr složí všichni klienti v den odjezdu zbylou 50 % část platby (v případě bodu 1.1.), popřípadě celou platbu (v případě bodu 1.2.).
 • Po zaplacení zbylé části platby v hotovosti či na platebním terminále (platba kartou) na recepci, bude hostovi předán daňový doklad potvrzující zaplacení celého uskutečněného pobytu.

 

 1. Platba v hotovosti

Hotovostní platba může být provedena přímo na recepci Wellness hotelu Hluboký dvůr na adrese Hrubá Voda 21, 783 61, obec Hlubočky.

Po úhradě požadované částky obdrží host „potvrzení o úhradě“ s uvedením všech služeb, které byly objednány a v plné výši a včas uhrazeny.

 1. Bezhotovostní platba

Úhrada částky bankovním převodem

Jedná se o nejběžnější způsob bezhotovostní úhrady, kdy dá host příkaz své bance k převodu částky na účet Wellness hotelu Hluboký dvůr (viz níže).

 

Č. účtu:               115-162 581 0227/0100
Variabilní symbol: č.     číslo zálohové faktury (zasláno recepcí)
Konstantní symbol:       308

 

 1. Závaznost rezervace
  Pokud dojde k potvrzení objednávky (po ověření kapacity ubytovacího zařízení a stanovení konečné ceny pro Klienta) elektronickými prostředky (potvrzený email), je tato objednávka pro Klienta i Ubytovací zařízení závazná.
 1. Poplatek za předčasný odjezd

V případě, že host ukončí svůj pobyt před sjednaným termínem odjezdu, je Wellness hotel Hluboký dvůr oprávněn klientovi vyúčtovat poplatek ve výši sjednané ceny za každý ubytovací den, o který klient svůj pobyt zkrátil.

 1. Zrušení/storno ubytování, vrácení peněz

Zrušení objednávky může klient oznámit písemně formou dopisu, faxem či e-mailem. Hotel je oprávněn uznat zrušení takové rezervace, která obsahuje minimálně jména osob s jejich údaji a číslo rezervace.

Zrušení ubytování se řídí storno podmínkami, se kterými je klient srozuměn a souhlasí s nimi v momentě objednávky ubytování ve Wellness hotelu Hluboký dvůr (viz storno podmínky).

Platnost od 1. 1. 2016

Schválil: Ing. Antonín Tomeček

Předseda představenstva
Hotel Hluboký dvůr, a.s.

Wellness pobyty pro dva s polopenzí, vstupy do překrásného wellness a saunového světa v ceně ubytování, tematické pobytové wellness balíčky s masáží

WELLNESS POBYT SE VSTUPY DO SAUNOVÉHO SVĚTA A S POLOPENZÍ

Útulné ubytování v krásných pokojích s polopenzí a každodenními vstupy do saunového světa s jedinečnou atmosférou

od 3 200 Kč

ROMANTICKÁ NOC

Prožijte ničím nerušenou romantickou noc se svojí drahou polovičkou na hotelu Hluboký dvůr.

od 3 620 Kč

ROMANTIKA DE LUXE

Užijte si krásné chvíle se svojí drahou polovičkou v hotelu Hluboký dvůr.

od 10 650 Kč

HLUBOKÁ RELAXACE

Relaxace těla i duše v hotelu Hluboký dvůr. Přijeďte si skvěle odpočinout a načerpat novou energii v krásné a nerušené přírodě Nízkého Jeseníku.

od 4 410 Kč

HŘEJIVÝ ODPOČINEK

Relaxace těla i duše v hotelu Hluboký dvůr. Přijeďte si skvěle odpočinout a načerpat novou energii v krásné a nerušené přírodě Nízkého Jeseníku.

od 4 020 Kč

DÁMSKÝ RELAX POBYT

Relaxace těla i duše v hotelu Hluboký dvůr. Přijeďte si skvěle odpočinout a načerpat novou energii v krásné a nerušené přírodě Nízkého Jeseníku.

od 4 320 Kč

SENIOR WELLNESS POBYT / VÍKEND

Wellness pobyt v krásné a ničím nerušené přírodě spojený s poznáváním Olomouckého kraje v hotelu Hluboký dvůr.

od 5 220 Kč

SENIOR WELLNESS POBYT / VŠEDNÍ DNY

Wellness pobyt v krásné a ničím nerušené přírodě spojený s poznáváním Olomouckého kraje v hotelu Hluboký dvůr.

od 5 610 Kč

RODINNÉ POBYTY S DĚTMI

Ubytování v rodinných mobilhome apartmánech pro 4 a 5 osob. Vybavené chaty s 2 oddělenými ložnicemi, kuchyní, koupelnou a terasou.

akční ceny rodinných pobytů

Wellness pobyty | Wellness hotel Hluboký dvůr***s