Společně s GURU SAUNA ARÉNA Vás zveme na víkend plný soutěžních saunových ceremoniálů a bohatý doprovodný program. A abyste si víkend užili naplno, tak jsme si pro Vás připravili i speciální saunový pobytový balíček.

KDY

od 29. 04. do 01. 05.

Rezervujte si vstupenky na program, nebo pobytový balíček se vstupenkami v ceně na mailu: recepce@hlubokydvur.cz
nebo na telefonu 585 100 404.

páteční
17:00-23:00

850,-

půldenní
09:00-16:00/16:00-23:00

850,-

celodenní
09:00-23:00

1500,-

PROGRAM PÁTEK

17:00 TANEČNÍ VYSTOUPENÍ  HAWAI Animační agentura NEJA venkovní zóna
17:30 SEVERSKÁ BANYA Anatolij Trifonov SK finská sauna
18:00 GURU SAUNA ARENA Jean & Peter SK sauna aréna
18:30 REGENERAČNÍ PEELING Jiří Sonntag CZ parní sauna
19:00 PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ slovenský tým SK sauna aréna
19:30 SEVERSKÁ BANYA Anatolij Trifonov SK finská sauna
20:00 PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ český tým CZ sauna aréna
21:00 PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ slovinský tým SLO sauna aréna

PROGRAM SOBOTA

10:00 GOY“S GHOST(GOYOVY PŘÍZRAKY) Lucie Strnadová CZ sauna aréna
11:00 SIBERIAN TRIP(SIBIŘSKEJ TRIP) Anatolij Trifonov SK sauna aréna
11:30 TEFITI PEELING Majka Veselá- Očková SK parní sauna
12:00 BLACK & WHITE CLASSIC(ČERNÁ & BÍLÁ KLASIKA) Gašper Krivec SLO sauna aréna
12:30 WALLACHIAN KINGDOM(VALAŠSKÉ KRÁLOVSTVÍ) Ondřej Mladěnka CZ parní sauna
13:00 LAPLAND TRUE STORY Martin Segiň SK sauna aréna
13:30 SEVERSKÁ BANYA Anatolij Trifonov SK finská sauna
14:00 RATCATCHER(KRYSAŘ) Luboš & Majka Veselý SK sauna aréna
14:30 LOVE LIFE J.C.DORA SK parní sauna
15:00 TALES OF THE MOON Vojtěch Vachutka CZ sauna aréna
15:30 KARLOVY VARY CARE(KARLOVARSKÁ PÉČE) Jarmila Hříbová CZ parní sauna
16:00 AFRICAN WORKERS J.C.Dora SK sauna aréna
16:30 WOOKIHI PEELING Luboš Veselý SK parní sauna
17:00 SLOVENIAN JUMP Žiga Kodrič & Gašper Krivec SLO sauna aréna
17:30 BABIČČIN PAMPELIŠKOVÝ ZÁZRAK Zlatuše Halousková CZ parní sauna
18:00 WALLACHIAN KINGDOM(VALAŠSKÉ KRÁLOVSTVÍ) Ondřej Mladěnka CZ sauna aréna
18:30 SEVERSKÁ BANYA Anatolij Trifonov SK finská sauna
19:00 ROAD TO SALVATION Žiga Kodrič SLO sauna aréna
20:00 SOCCER GAME J.C.Dora & Anatolij Trifonov SK sauna aréna
21:00 WOOKIHI RITUALS Luboš Veselý SK sauna aréna
21:30 SEVERSKÁ BANYA Anatolij Trifonov SK finská sauna
21:45 LEDOVÝ MEDVĚD Animační agentura NEJA ochlazovací bazén
22:00 PULP FICTION Jasmín Jatič CZ sauna aréna

soutěžní ceremoniál
soutěžní peeling

DOPROVODNÝ PROGRAM

PÁTEK

18:00-19:00 ANIMAČNÍ PROGRAM PRO DĚTI Animační agentura NEJA dětský koutek
20:30 MUZIKOTERAPIE & RELAX JOGA Joga balans studio SK relaxační místnost
21:30 PREZENTACE A VÝSTAVA SOUTĚŽNÍCH PEELINGŮ společenská místnost
22:00 OLDIES DISCO & ŠKOLA TANCE Animační agentura NEJA společenská místnost

SOBOTA

9:00 RANNÍ JOGA- NASTARTUJ SVŮJ DEN Joga balans studio SK relaxační místnost
15:00 JIN JANG JOGA Joga balans studio SK relaxační místnost
18:00 MUZIKOTERAPIE & JIN JANG JOGA Joga balans studio SK relaxační místnost
18:30-19:30 ANIMAČNÍ PROGRAM PRO DĚTI Animační agentura NEJA SK dětský koutek
21:30 OPÉKANÍ V ZAHRADĚ GURU-Miro zahrada za hotelem
23:00 VYHODNOCENÍ SOUTĚŽE A VYHLÁŠENÍ VÝTĚZŮ Taneční vystoupení HAWAI- NEJA společenská místnost
23:15 OLDIES DISCO & ŠKOLA TANCE Animační agentura NEJA společenská místnost

Pobytový balíček SAUNOVÝ VÍKENDOVÝ SPECIÁL

Obsah balíčku:

  • 2x nádherné ubytování ve dvoulůžkovém pokoji s přistýlkou
  • 2x polopenze (bohatá bufetové snídaně, večeře rautem)
  • program v sauna aréně (muzikoterapie, peelingové ceremoniály, peelingový workshop, minidisco, soutěžní ceremoniály)
  • parkování u hotelu zdarma, ručníkový servis, internetové připojení

V ceně není zahrnutý ubytovací poplatek.

cena od 4 390 Kč

Sauna arena