SAUNOVÝ SVĚT
Resort Hrubá Voda
Okouzlující saunový svět, 5 typů saun, parní lázně, vířivka s obřím akváriem, venkovní sauna a saunové ceremoniály, odpočívárny, zážitkové a ochlazovací sprchy, ledové vědro, ochlazovací bazének, venkovní relaxační zóna na čerstvém vzduchu

Poznejte a zažijte jeden z nejkrásnějších saunových světů v ČR. 5 typů saun a parních lázní, whirlpool s obřím akváriem, venkovní jezírko s vodopádem a velká zážitková sauna se saunovými ceremoniály.

Chcete poznat a prožít náš saunový svět?
Kontaktujte nás a rezervujte si své místo.

EMAILEM

recepce@hlubokydvur.cz

TELEFONEM

+420 585 100 404
+420 585 100 405

Wellness pobyt pro dva Resort Hrubá Voda
T1N_1555
Základní informace

 • Délka vstupu do saunového světa ve veřejném režimu je minimálně 2 hodiny + 15 minut zdarma navíc pro potřeby převlékání, sprchování apod. (celkem 135 minut)
 • Možnost delšího pobytu v saunovém komplexu je možná za příplatek + 100 Kč za každých 30 minut navíc nad rámec 2 hodin a 15 minut, které jsou součástí běžného vstupného.
 • Vstup umožněn osobám od 10 let.
 • Děti ve věku 10-18 let pouze za doprovodu dospělé osoby.
 • Pohyb v saunovém světě je bez výjimek pro všechny návštěvníky bez plavek.
 • V ceně vstupného je zapůjčení saunovacího prostěradla a ručníku. V případě zapůjčení dalšího prostěradla nebo ručníku účtujeme poplatek 50,- Kč.
 • Odpovědi na Vaše otázky naleznete a detailnější informace naleznete v NÁVŠTĚVNÍM ŘÁDU.

Další informace a ceník

Desatero návštěvníka saunového světa Hluboký dvůr & Sauna Areny

 1. Jako návštěvník saunového světa Hluboký dvůr se vyzujte a uložte obuv do botníků před šatnami, v šatně si odložte oděv a zamkněte skříňku čipem, a vezměte s sebou ručník a osušku.
 2. V očistných sprchách se důkladně omyjte mýdlemosprchujte se teplou vodou
  a před vstupem do saunového světa se důkladně osušte. Dámy se prosím odličte a do do areálu vstupujte bez plavekzahalení do saunového roucha a v tichosti.
 3. V celém areálu saunového světa prosím nekartáčujte svou kůži kartáči či jinými žínkami. Tento postup je správný, nikoliv však ve veřejném zařízení, kde se snažíme udržet vyšší kulturu a hygienické standardy veřejného saunování.
 4. Před každým vstupem do sauny setřete vodu z povrchu těla i usušte hlavu. Je to důležité z hlediska udržení požadované nízké vlhkosti zejména v suchých saunách.
 5. Při pobytu v suchých saunách s dřevenými lavicemi podložte své tělo v místech, kde se dotýkáte dřevěných lavic (chodidla, hýždě, záda, hlava).
 6. Při pobytu v parních komorách zanechte saunové roucho před vstupem do kabiny. V parních komorách si před posazením na lavice opláchněte sedák ruční sprškou a následně se posaďte.
 7. Délka pobytu v prohřívárně je ryze individuální a měla by se řídit subjektivním pocitem horka. Po prohřátí vyjděte z prohřívárny, opláchněte se pod sprchou a následně ochlaďte se v hydromasážní sprše či v ochlazovacím bazénku.
 8. Proceduru teplo-chlad opakujte nejlépe třikrát. Doba odpočinku mezi vstupy do saun by se měla rovnat době strávené v prohřívárně.
 9. K odpočinku můžete využít polohovací lehátka či křeslo ve venkovní zóně či ve vnitřní odpočívárně. Dopřejte klid nejen sobě, ale i ostatním! Vypocené tekutiny nejlépe doplníte neslazenými minerálními vodami, přírodními šťávami či čerstvým salátem z našeho fresh baru v prostorách saunového světa.
 10. Po sauně je třeba vynechat intenzivní tělesnou námahu a doplnit pitný režim.
1600_b59a2371fc
T1N_3636

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA