SAUNOVÝ SVĚT
HLUBOKÝ DVŮR
V saunovém komplexu nalezneme finskou saunu s lávovými kameny a saunu se speciální pecí. V areálu oceníte parní bylinkovou a parní solnou komoru. Nabídka vůní parních kabin se tematicky střídá dle tematického kalendáře wellness centra.

Doménou saunového světa je vnitřní whirpool s přímým pohledem do obřího přírodního akvária. Osvěžení a odpočinek poskytuje fresh bar, jehož produkty si můžeme vychutnat v odpočívárně či v jedinečné klidové místnosti. Ochlazení v našem saunovém světě má mnoho podob. Ke správnému ochlazení je možné využít masážní sprchy, ledové vědro, ochlazovací bazének či pravý led z našeho ledového koryta umístěného pod ledopádem.

Chcete využít našich služeb?
Kontaktujte nás a rezervujte si své místo.

EMAILEM

recepce@hlubokydvur.cz

TELEFONEM

+420 585 100 404
+420 585 100 405

1598_b59a2371fc (1)
1599_b59a2371fc
Základní informace

  • Délka vstupu do saunového světa ve veřejném režimu je minimálně 2 hodiny + 15 minut zdarma navíc pro potřeby převlékání, sprchování apod. (celkem 135 minut)
  • Možnost delšího pobytu v saunovém komplexu je možná za příplatek + 100 Kč za každých 30 minut navíc nad rámec 2 hodin a 15 minut, které jsou součástí běžného vstupného.
  • Vstup umožněn osobám starších 10 let.
  • Děti ve věku 10-18 let pouze za doprovodu dospělé osoby.
  • Pohyb v saunovém světě je bez výjimek pro všechny bez plavek.
  • V ceně vstupného je zapůjčení saunovacího prostěradla a ručníku. V případě zapůjčení dalšího prostěradla nebo ručníku účtujeme poplatek 50,- Kč.
  • Odpovědi na Vaše otázky naleznete a detailnější informace naleznete v NÁVŠTĚVNÍM ŘÁDU.

Další informace a ceník

Desatero návštěvníka saunového světa Hluboký dvůr & Sauna Areny

  1. Jako návštěvník saunového světa Hluboký dvůr se vyzujte a uložte obuv do botníků před šatnami, v šatně si odložte oděv a zamkněte skříňku čipem, a vezměte s sebou ručník a osušku.
  2. V očistných sprchách se důkladně omyjte mýdlemosprchujte se teplou vodou
    a před vstupem do saunového světa se důkladně osušte. Dámy se prosím odličte a do do areálu vstupujte bez plavekzahalení do saunového roucha a v tichosti.
  3. V celém areálu saunového světa prosím nekartáčujte svou kůži kartáči či jinými žínkami. Tento postup je správný, nikoliv však ve veřejném zařízení, kde se snažíme udržet vyšší kulturu a hygienické standardy veřejného saunování.
  4. Před každým vstupem do sauny setřete vodu z povrchu těla i usušte hlavu. Je to důležité z hlediska udržení požadované nízké vlhkosti zejména v suchých saunách.
  5. Při pobytu v suchých saunách s dřevenými lavicemi podložte své tělo v místech, kde se dotýkáte dřevěných lavic (chodidla, hýždě, záda, hlava).
  6. Při pobytu v parních komorách zanechte saunové roucho před vstupem do kabiny. V parních komorách si před posazením na lavice opláchněte sedák ruční sprškou a následně se posaďte.
  7. Délka pobytu v prohřívárně je ryze individuální a měla by se řídit subjektivním pocitem horka. Po prohřátí vyjděte z prohřívárny, opláchněte se pod sprchou a následně ochlaďte se v hydromasážní sprše či v ochlazovacím bazénku.
  8. Proceduru teplo-chlad opakujte nejlépe třikrát. Doba odpočinku mezi vstupy do saun by se měla rovnat době strávené v prohřívárně.
  9. K odpočinku můžete využít polohovací lehátka či křeslo ve venkovní zóně či ve vnitřní odpočívárně. Dopřejte klid nejen sobě, ale i ostatním! Vypocené tekutiny nejlépe doplníte neslazenými minerálními vodami, přírodními šťávami či čerstvým salátem z našeho fresh baru v prostorách saunového světa.
  10. Po sauně je třeba vynechat intenzivní tělesnou námahu a doplnit pitný režim.
1600_b59a2371fc
728_931fd8c126

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA