Privátní wellness pro dva
Resort Hrubá Voda
V saunovém komplexu nalezneme v rámci privátní wellness pro dva speciální finskou saunu s překlápěcím košem žhavých lávových kamenů, solnou parní komoruzážitkové sprchy, vířivku s obřím akváriem. Dokonalou atmosféru dokreslí lahev sektu v ceně privátního wellness pro dva.

Privátní wellness centrum jen pro Vás!

Saunový svět jen pro Vás, to je privátní wellness pro dva v hotelu Hluboký Dvůr. V rámci privátního wellness pro dva máte k dispozici finskou saunu se speciální pecí, parní komoru, vířivku, zážitkové sprchy a odpočívárny. Romantickou atmosféru doplní láhev sektu a ovoce. Privátní wellness lze využít i jako netradiční teambuilding či firemní akci.

Chcete využít našich služeb?
Kontaktujte nás a rezervujte si své místo.

EMAILEM

recepce@hlubokydvur.cz

TELEFONEM

+420 585 100 404
+420 585 100 405

OTEV. DOBA

ST, ČT 19:00 – 21:00
SO 20:00 – 22:00
NE 14:00-20:00

T1N_2649
Privátní wellness pro dva, privátní sauna Olomouc
Na co se můžete těšit v privátním wellness pro dva

  • Délka vstupu do saunového světa v privátním režimu je 60 nebo 120 minut.
  • V ceně vstupu v rámci privátního režimu je zapůjčení saunovacího prostěradla a ručníku, láhev perlivého vína či sektu, ovoce, svíčky a podmanivá relaxační hudba.
  • V rámci privátního režimu pro páry je v provozu finská sauna se speciální pecí překlápěcí, solná parní komora, vířivka, zážitkové a ochlazovací sprchy, vnitřní odpočívárna s obřím akváriem a venkovní relaxační zóna na čerstvém vzduchu.
  • Odpovědi na Vaše otázky naleznete a detailnější informace naleznete v návštěvním řádu

Finská sauna, parní komora, vířivka
FINSKÁ SAUNA SE SPECIÁLNÍ PECÍ ŽHAVÝCH LÁVOVÝCH KAMENŮ

V pravidelných intervalech ucítíte, jaké to je, když se žhavé kameny ponoří do ledové přírodní vody. Plaménkující barvy ohně uvnitř pece dokonale dokreslují atmosféru této 90° C sauny a zaručují skutečný relaxační prožitek.

SOLNÁ PARNÍ KOMORA

100% vlhkost parní kabiny, příjemných 47° C, směs mořské soli, dokonalost očisťujícího prostředí. To jsou některé ze základních argumentů, proč využít parní komory, která je určena jen pro Vás.

WHIRLPOOL S OBŘÍM AKVÁRIEM

Doménou saunového světa je vnitřní vířivka s přímým pohledem do obřího přírodního akvária. Příjemné zákoutí s vířivkou s velkým množstvím masážních trysek a teplotou 33-34° C je balzámem pro Vaše tělo a symfonií pro Vaši duši.

Wellness pobyt pro dva Resort Hrubá Voda
Privátní wellness pro dva, privátní sauna Olomouc

PLÁN PRIVÁTNÍHO WELLNESS

FOTOGALERIE PRIVÁTNÍ WELLNESS PRO DVA